4o Τουρνουά - Perroquet Beach Bar Ολυμπιάδα Χαλκιδική

 

Το 4ο circuit θα πραγματοποιηθεί στις 01-02 Αυγούστου στο Perroquet Beach Bar στην Ολυμπιάδα Χαλκιδικής

 110336318 292399248868104 5952463841696537387 n

-Τηλέφωνα επικοινωνίας: 6944603310, 6946210650
-Email: nabvcgr@gmail.com
-Τοποθεσία: Perroquet Beach Bar, Ολυμπιάδα Χαλκιδικής
-Συμμετοχές: Δικαίωμα συμμετοχής έχουν άνδρες και γυναίκες όλων των ηλικιών
-Παράβολο συμμετοχής : 15 ευρώ ανά αθλητή
-Οι αιτήσεις υποβάλλονται τηλεφωνικά στο 6944603310 και στο nabvcgr@gmail.com, μέχρι την Τετάρτη 29 Ιουλίου στις 14:00
-Ημερομηνίες αγώνων:

-Προκριματικά:-
-Κυρίως Ταμπλώ  Ελεγχος Ομάδων Ανδρών, Σάββατο 1/8 στις 09:00, Γυναικών στις 11:00 

-Εναρξη αγώνων:
-Προκριματικά-
-Κυρίως Ταμπλό Ανδρών στις 09:30, Γυναικών στις 11:30
-Αριθμός ομάδων κυρίως ταμπλό: Άνδρες 16 ομάδες, Γυναίκες 8 ομάδες
-Αγωνιστικό σύστημα Ομίλων
-Σύστημα προκριματικών: Single Knock Out
-Εμφανίσεις αθλητών: ναι (κυρίως ταμπλό)
-Διαμονή: όχι

Επαθλα ομάδων
-1η θέση ανδρών 400 ευρώ, 2η θέση 150 ευρώ, 3η θέση 50 ευρώ
-1η θέση γυναικών 300 ευρώ, 2η θέση 150 ευρώ, 3η θέση 50 ευρώ

Ενδέχεται ο αριθμός ομάδων του κυρίως ταμπλό να αλλάξει ανάλογα με τις συμμετοχές, όπως και η ώρα Ελέγχου Ομάδων των προκριματικών

Άνδρες

  Ομάδα Αθλητής 1 Αθλητής 2 Σύνολο
1 Νιώπας Δημήτρης/Παπαδημητρίου Θοδωρής 120 120 240
2 Μπανιώτης Ραφαήλ/Τερζόγλου Γιώργος 105 105 210
3 Δάνας Λάμπρος/Θεοδωρίδης Δημήτρης 90 90 180
4 Βογιατζόγλου Παναγιώτης/Μανωλάκης Βασίλης 75 75 150
5 Αλεξανδρίδης Δημήτρης/Αλεξανδρίδης Χάρης 60 60 120
6 Καπετανίδης Κώστας/Κουρτίδης Αλέξανδρος 60 60 120
7 Σακόγλου Χάρης/Σαρικεισογλου Μιχάλης 0 75 75
8 Ιωαννιδης Παναγιωτης/Μονιακης Γιωργος 75 0 75
9 Αυγητίδης Κώστας/Κουρτίδης Στέλιος 60 0 60
10 Πασχαλέρης Γιώργος/Ρετζέπης Μιχάλης 0 60 60
11 Καλιανίδης Γιώργος/Τερζόγλου Σπύρος 0 0 0
12 Τσακιρίδης Κρυστάλλης/Ψωμας Γιάννης 0 0 0
13 Αλεξιάδης Αλέξης/Καββαδάς Στράτος 0 0 0
14 Δαλακούρας Κώστας/Κουμεντάκης Ραφαήλ 0 0 0
15 Γούρμος Κωνσταντίνος/Θεοδοσίου Χρήστος 0 0 0
16 Bissette Julian/Ferrel Tevin 0 0 0
         
         
  Reserve Team      
17 Καρατζίβας Φίλιππος/Μπάρμπας Χρήστος 60 0 60

Γυναίκες

  Ομάδα Αθλητρια 1 Αθλήτρια 2 Σύνολο
1 Κλέπκου Μαρία/Μπάκα Ελενα 120 120 240
2 Ζαφειρίου Βίβιαν/Πιτσιγκώνη Ελπίδα 90 90 180
3 Κωστάκη Ιφιγένεια/Λιούνη Δέσποινα 60 60 120
4 Λεονταρίδου Ελενη/Τριανταφύλλου Ξανθή 60 45 105
5 Παπαδοπουλου Χριστίνα/Σαμπάτη Ιφιγένεια 105 0 105
6 Βογιατζόγλου Κατερίνα/Μάτιου Διονυσία 45 0 45
7 Καμπάνταη Κατερίνα/Λουμπάση Τόνια 0 0 0
8 Καρακαβίδου Χαρά/Παπάζογλου Σταυρούλα 0 0 0

Αποτελέσματα Γυναικών

Νο Αγώνα Γύρος Ομάδα Α   Ομάδα Β   Σετ Πόντοι
    Αγώνες ομίλων        
1 A1 vs A4 Κλέπκου Μ./Μπάκα Ε. vs Καρακαβίδου Χ./Παπάζογλου Σ. 2 - 0 21-9,21-16
2 Α2 vw A3 Παπαδοπουλου Χ./Σαμπάτη Ιφ vs Λεονταρίδου Ε/Τριανταφύλλου Ξ 2 - 0 21-11,21-16
3 B1 vs B4 Ζαφειρίου Β./Πιτσιγκώνη Ε. vs Καμπάνταγη Κ./Λουμπάση Τα  2 - 0 21-14,21-19
4 B2 vs B3 Κωστάκη Ι./Λιούνη Δ. vs Βογιατζόγλου Κ./Μάτιου Δ. 0 - 2 17-21,7-21
5 A-winners Κλέπκου Μ./Μπάκα Ε. vs Παπαδοπουλου Χ./Σαμπάτη Ιφ 2 - 0 21-19,21-19
6 A-losers (7) Καρακαβίδου Χ./Παπάζογλου Σ. vs Λεονταρίδου Ε/Τριανταφύλλου Ξ 0 - 2 20-22,8-21
7 B-winners Ζαφειρίου Β./Πιτσιγκώνη Ε. vs Βογιατζόγλου Κ./Μάτιου Δ. 1 - 2 20-22,21-16,8-15
8 Β-losers (7) Καμπάνταγη Κ./Λουμπάση Τα  vs Κωστάκη Ι./Λιούνη Δ. 0 - 2 15-21,15-21
Προημιτελική φάση: Οι νικητές προκρίνονται στους ημιτελικούς και οι ηττημένοι κατατάσσονται στην 5η θέση)        
9 5 Παπαδοπουλου Χ./Σαμπάτη Ιφ vs Λεονταρίδου Ε/Τριανταφύλλου Ξ 2 - 0 21-12,21-17
10 5 Ζαφειρίου Β./Πιτσιγκώνη Ε. vs Κωστάκη Ι./Λιούνη Δ. 2 - 0 21-11,21-17
    Ημιτελικοί        
11 Semi Final Κλέπκου Μ./Μπάκα Ε. vs Ζαφειρίου Β./Πιτσιγκώνη Ε. 2 - 0 21-12,21-9
12 Semi Final Βογιατζόγλου Κ./Μάτιου Δ. vs Παπαδοπουλου Χ./Σαμπάτη Ιφ 1 - 2 21-18,17-21,13-15
    Τελικός (1η - 2η θέση)        
13 FINAL Κλέπκου Μ./Μπάκα Ε. vs Παπαδοπουλου Χ./Σαμπάτη Ιφ 2 - 0 21-10,21-13

Αποτελέσματα Ανδρών

Νο Αγώνα   Ομάδα Α   Ομάδα Β           Αποτελέσματα          
      Αγώνες ομίλων                                  
1 Α΄ Ομιλος Νιώπας Δ./Παπαδημητρίου Θ. vs Τσακιρίδης Κ./Ψωμάς Γ. 2 - 0 ( 21 - 10 , 21 - 16 ,   -   )
2 Α΄ Ομιλος Ιωαννίδης Π./Μονιάκης Γ. vs Πασχαλέρης Γ/Ρετζέπης Μ. 2 - 0 ( 21 - 12 , 21 - 11 ,   -   )
3 Β΄ Ομιλος Μπανιώτης Ρ./Τερζόγλου Γ. vs Δαλακούρας Κ./Κουμεντάκης Ρ. 2 - 1 ( 15 - 21 , 21 - 16 , 15 - 11 )
4 Β΄ Ομιλος Σακόγλου Χ./Σαρικεισογλου Μ. vs Καρατζίβας Φ./Μπάρμπας Χ. 2 - 0 ( 21 - 0 , 21 - 0 ,   -   )
5 Γ΄ Ομιλος Δάνας Λ./Θεοδωρίδης Δ. vs Γούρμος Κ./Θεοδοσίου Χ 2 - 1 ( 21 - 17 , 20 - 22 , 26 - 24 )
6 Γ΄ Ομιλος Αλεξανδρίδης Δ./Αλεξανδρίδης Χ. vs Αυγητίδης Κ./Κουρτίδης Σ. 2 - 1 ( 17 - 21 , 21 - 14 , 17 - 15 )
7 Δ΄ Ομιλος Βογιατζόγλου Π./Μανωλάκης Β. vs Αλεξιάδης Α./Καββαδάς Σ. 2 - 0 ( 21 - 14 , 21 - 16 ,   -   )
8 Δ΄ Ομιλος Καπετανίδης Κ./Κουρτίδης Α. vs Καλιανίδης Γ./Τερζόγλου Σ 2 - 0 ( 21 - 19 , 21 - 16 ,   -   )
Ταμπλό νικητών (ο νικητής κατακτά την 1η θέση στον όμιλο και ο ηττημένος τη 2η)                                
9 Α΄ Ομιλος Νιώπας Δ./Παπαδημητρίου Θ. vs Ιωαννίδης Π./Μονιάκης Γ. 0 - 2 ( 22 - 24 , 22 - 24 ,   -   )
11 Β΄ Ομιλος Μπανιώτης Ρ./Τερζόγλου Γ. vs Σακόγλου Χ./Σαρικεισογλου Μ. 2 - 0 ( 21 - 15 , 21 - 14 ,   -   )
13 Γ΄ Ομιλος Δάνας Λ./Θεοδωρίδης Δ. vs Αλεξανδρίδης Δ./Αλεξανδρίδης Χ. 2 - 0 ( 21 - 13 , 21 - 16 ,   -   )
15 Δ΄ Ομιλος Βογιατζόγλου Π./Μανωλάκης Β. vs Καπετανίδης Κ./Κουρτίδης Α. 1 - 2 ( 21 - 19 , 21 - 23 , 17 - 19 )
Ταμπλό ηττημένων (ο νικητής κατακτά την 3η θέση στον όμιλο και ο ηττημένος τη 13η στο τουρνουά)                                
10 Α΄ Ομιλος Πασχαλέρης Γ/Ρετζέπης Μ. vs Τσακιρίδης Κ./Ψωμάς Γ. 2 - 0 ( 21 - 17 , 21 - 18 ,   -   )
12 Β΄ Ομιλος Καρατζίβας Φ./Μπάρμπας Χ. vs Δαλακούρας Κ./Κουμεντάκης Ρ. 0 - 2 ( 0 - 21 , 0 - 21 ,   -   )
14 Γ΄ Ομιλος Αυγητίδης Κ./Κουρτίδης Σ. vs Γούρμος Κ./Θεοδοσίου Χ 0 - 2 ( 16 - 21 , 5 - 21 ,   -   )
16 Δ΄ Ομιλος Καλιανίδης Γ./Τερζόγλου Σ vs Αλεξιάδης Α./Καββαδάς Σ. 2 - 0 ( 24 - 22 , 21 - 13 ,   -   )
Προκριματική φάση (12 ομάδες): Οι νικητές προκρίνονται στα προημιτελικά (8αδα) και οι ηττημένοι κατατάσσονται στην 9η θέση)                                
17 9 Νιώπας Δ./Παπαδημητρίου Θ. vs Δαλακούρας Κ./Κουμεντάκης Ρ. 2 - 0 ( 22 - 20 , 21 - 15 ,   -   )
18 9 Σακόγλου Χ./Σαρικεισογλου Μ. vs Πασχαλέρης Γ/Ρετζέπης Μ. 2 - 0 ( 21 - 12 , 21 - 14 ,   -   )
19 9 Αλεξανδρίδης Δ./Αλεξανδρίδης Χ. vs Καλιανίδης Γ./Τερζόγλου Σ 0 - 2 ( 7 - 21 , 17 - 21 ,   -   )
20 9 Βογιατζόγλου Π./Μανωλάκης Β. vs Γούρμος Κ./Θεοδοσίου Χ 2 - 0 ( 21 - 13 , 21 - 19 ,   -   )
Προημιτελική φάση (8 ομάδες): Οι νικητές προκρίνονται στους ημιτελικούς (4αδα) και οι ηττημένοι κατατάσσονται στην 5η θέση)                                
21 5 Ιωαννίδης Π./Μονιάκης Γ. vs Καλιανίδης Γ./Τερζόγλου Σ 2 - 0 ( 21 - 12 , 21 - 12 ,   -   )
22 5 Καπετανίδης Κ./Κουρτίδης Α. vs Σακόγλου Χ./Σαρικεισογλου Μ. 0 - 2 ( 14 - 21 , 17 - 21 ,   -   )
23 5 Δάνας Λ./Θεοδωρίδης Δ. vs Νιώπας Δ./Παπαδημητρίου Θ. 0 - 2 ( 16 - 21 , 18 - 21 ,   -   )
24 5 Μπανιώτης Ρ./Τερζόγλου Γ. vs Βογιατζόγλου Π./Μανωλάκης Β. 2 - 0 ( 21 - 13 , 21 - 15 ,   -   )
    Ημιτελικοί                                
25 Α΄Ημιτελικός Ιωαννίδης Π./Μονιάκης Γ. vs Σακόγλου Χ./Σαρικεισογλου Μ. 2 - 0 ( 21 - 13 , 21 - 18 ,   -   )
26 Β΄Ημιτελικός Μπανιώτης Ρ./Τερζόγλου Γ. vs Νιώπας Δ./Παπαδημητρίου Θ. 2 - 0 ( 21 - 15 , 21 - 16 ,   -   )
    Μικρός Τελικός (3η - 4η θέση)                                
    Τελικός (1η - 2η θέση)                                
27 1,2 Ιωαννίδης Π./Μονιάκης Γ. vs Μπανιώτης Ρ./Τερζόγλου Γ. 1 - 2 ( 15 - 21 , 21 - 16 , 5 - 15 )

 

MAKP3963 2