4o Junior - Εγκαταστάσεις Ερμής Beach Volley Πρέβεζα

 

Το 4ο Junior North θα πραγματοποιηθεί στις 7-9 Αυγούστου στις Εγκαταστάσεις Ερμής Beach Volley στην Πρέβεζα

 116345292 715730362603273 5414701512530355889 n

Πληροφορίες

 

-Τηλέφωνα επικοινωνίας: 6944603310, 6936984447
-Email: nabvcgr@gmail.com
-Τοποθεσία: Εγκαταστάσεις Beach Volley Ερμή Πρέβεζας
-Συμμετοχές: Δικαίωμα συμμετοχής έχουν αγόρια γεννημένα το 2002 και μικρότερα και κορίτσια γεννημένα το 2003 και μικρότερα
-Παράβολο συμμετοχής : 15 ευρώ ανά αθλητή
-Οι αιτήσεις υποβάλλονται τηλεφωνικά στο 
6936984447 και στο nabvcgr@gmail.com, μέχρι την Τετάρτη 5 Αυγούστου στις 14:00
-Ημερομηνίες αγώνων:

-Προκριματικά: Ελεγχος ομάδων κοριτσιών Παρασκευή 7/8 στις 17:00
-Κυρίως Ταμπλώ  Ελεγχος Ομάδων Αγοριών/Κοριτσιών Παρασκευη στις 20:30 στις Εγκαταστάσεις του Ερμή Πρέβεζας όπου θα πραγματοποιηθεί το τουρνουά

-Εναρξη αγώνων:
-Προκριματικά: Κορίτσια  Παρασκευή 7/8 στις 17:30
-Κυρίως Ταμπλό Αγόρια/Κορίτσια Σάββατο 8/8 στις 08:30 
-Αριθμός ομάδων κυρίως ταμπλό: Άνδρες 16 ομάδες, Γυναίκες 16 ομάδες
-Αγωνιστικό σύστημα Double Knock Out
-Σύστημα προκριματικών: Single Knock Out
-Εμφανίσεις αθλητών: ναι (κυρίως ταμπλό)
-Διαμονή: Nαι Ταμπλο (Margarona Royal)
-Διατροφή: Ναι Ταμπλό

Υπεύθυνος διοργάνωσης: Δραμπας Θανάσης +306936984447

Άνδρες

  Ομάδα Σύνολο
1 Μικρώνης Μ./Ρούσσος Ε. 420
2 Μηλιας Γ./Καραμανίδης Κ. 390
3 Παξιμαδάκης Χ./Ιωνάς Α. 360
4 Κουρτίδης Α./Καφούρης Ι. 330
5 Πατλάκας Δ./Σισμανίδης Π. 315
6 Πιλίτσης Π./Σιώμος Ε. 180
7 Κόλλης Ν./Λαδας Μ. 150
8 Παχιαδάκης Μ./Σπινθάκης Κ. 0
9 Ζερβος Γ./Σταυρόπουλος Β. 0
10 Καρδούλιας Γ./Σπύρου Κ. 0
11 Θεοδωρακόπουλος Κ./Πετρόπουλος Α. 0
12 Μπαλίνης Α./Ρεστέμης Τρ. 0
13 LOCAL WC 0
14 LOCAL WC 0
15 Παναγιωτόπουλος Π/Παναγιωτόπουλος Χ. 0
16 Θανόπουλος Κ/Μαραγκός Σ 0

Γυναίκες

  Ομάδα Σύνολο
1 Μόκαλη Γ./Μόκαλη Δ. 540
2 Γιορανίδη Α./Σακκά Κ. 420
3 Ζαφειρίου Β./Πιτσιγκώνη Ε. 360
4 Μπρουκς Α./Τριλυράκη Α. 300
5 Μπούγια Α./Μπούγια Μ. 270
6 Βογιατζόγλου Κ./Τριανταφύλλου Ξ. 240
7 Κουτσολουκά Α./Μιχαηλίδου Α. 240
8 Γιαλαμά Ε./Παπουνίδου Ζ. 240
9 Καρακαβίδου Χ./Σκουλούδη Α. 90
10 Βαγγέλη Ε./Γκολίτση Σ. 75
11 Σιακαλεβα Ε./Τούφα Α. 0
12 Δέμη Ε./Σπυροπούλου Μ. 0
13 LOCAL WC  
14 LOCAL WC  
     
  Προκριματικά 2 Θεσεις  
15 Αποστόλου Κ./Δημοπούλου Κ. 0
16 Πορφύρη Β./Πορφύρη Ο. 0
17 Καρατζένη Χ./Σίνδρου Κ. 0
18 Αυγουστάτου Α./Λουκά Σ. 0

Αποτελέσματα Γυναικών

Νούμερο Αγώνα Ημερομηνία Ώρα Έναρξης Φάση Ομάδα 1 vs Ομάδα 2 Αποτέλεσμα
1     I Μόκαλη Γ./ Μόκαλη Δ.  vs Σιακαβέλλα Ε. / Τούφα Α  1 <-> 2  
2     I Κουτσολουκά Α./ Μιχαηλίδου Α. vs Βογιατζόγλου Κ. / Τριανταφύλλου Ξ. 0 <-> 2  
3     I Μπούγια Α. / Μπούγια Μ. vs Βαγγέλη Ε. / Γκολίτση Σ. 2 <-> 0  
4     I Θεοδωράκη / Κούκα vs Μπρουκς Α./ Τριλυράκη Α. 0 <-> 2  
5     I Ζαφειρίου Β./ Πιτσιγκώνη Ε. vs Δέμη Ε. / Σπυροπούλου Μ. 2 <-> 0  
6     I Καρακαβίδου Χ. / Σκουλούδη Α. vs Πατακιάρα Ζ. / Ρίτσα Μ. 2 <-> 1  
7     I Ηλιάδη Ε. / Μέλου Ε. vs Γιαλαμά Ε. / Παπουνίδου Ζ. 0 <-> 2  
8     I Αυγουστάτου / Λουκά vs Γιορανίδη Α./ Σακκά Κ. 0 <-> 2  
9     II Σιακαβέλλα Ε. / Τούφα Α  vs Βογιατζόγλου Κ. / Τριανταφύλλου Ξ. 0 <-> 2  
10     II Μπούγια Α. / Μπούγια Μ. vs Μπρουκς Α./ Τριλυράκη Α. 0 <-> 2  
11     II Ζαφειρίου Β./ Πιτσιγκώνη Ε. vs Καρακαβίδου Χ. / Σκουλούδη Α. 2 <-> 1  
12     II Γιαλαμά Ε. / Παπουνίδου Ζ. vs Γιορανίδη Α./ Σακκά Κ. 0 <-> 2  
13     13 Ηλιάδη Ε. / Μέλου Ε. vs Αυγουστάτου / Λουκά 0 <-> 2  
14     13 Δέμη Ε. / Σπυροπούλου Μ. vs Πατακιάρα Ζ. / Ρίτσα Μ. 2 <-> 1  
15     13 Βαγγέλη Ε. / Γκολίτση Σ. vs Θεοδωράκη / Κούκα 0 <-> 2  
16     13 Μόκαλη Γ./ Μόκαλη Δ.  vs Κουτσολουκά Α./ Μιχαηλίδου Α. 2 <-> 1  
17     9 Αυγουστάτου / Λουκά vs Σιακαβέλλα Ε. / Τούφα Α  0 <-> 2  
18     9 Δέμη Ε. / Σπυροπούλου Μ. vs Μπούγια Α. / Μπούγια Μ. 2 <-> 0  
19     9 Θεοδωράκη / Κούκα vs Καρακαβίδου Χ. / Σκουλούδη Α. 2 <-> 1  
20     9 Μόκαλη Γ./ Μόκαλη Δ.  vs Γιαλαμά Ε. / Παπουνίδου Ζ. 2 <-> 1  
21     III Βογιατζόγλου Κ. / Τριανταφύλλου Ξ. vs Μπρουκς Α./ Τριλυράκη Α. 1 <-> 2  
22     III Ζαφειρίου Β./ Πιτσιγκώνη Ε. vs Γιορανίδη Α./ Σακκά Κ. 0 <-> 2  
23     7 Σιακαβέλλα Ε. / Τούφα Α  vs Δέμη Ε. / Σπυροπούλου Μ. 1 <-> 2  
24     7 Θεοδωράκη / Κούκα vs Μόκαλη Γ./ Μόκαλη Δ.  0 <-> 2  
25     5 Δέμη Ε. / Σπυροπούλου Μ. vs Ζαφειρίου Β./ Πιτσιγκώνη Ε. 1 <-> 2  
26     5 Μόκαλη Γ./ Μόκαλη Δ.  vs Βογιατζόγλου Κ. / Τριανταφύλλου Ξ. 1 <-> 2  
27     Ημ Μπρουκς Α./ Τριλυράκη Α. vs Ζαφειρίου Β./ Πιτσιγκώνη Ε. 2 <-> 0  
28     Ημ Γιορανίδη Α./ Σακκά Κ. vs Βογιατζόγλου Κ. / Τριανταφύλλου Ξ. 2 <-> 0  
29     Τελ Μπρουκς Α./ Τριλυράκη Α. vs Γιορανίδη Α./ Σακκά Κ. 0 <-> 2  

Αποτελέσματα Ανδρών

Νούμερο Αγώνα Ημερομηνία Φάση Ομάδα 1 vs Ομάδα 2 Αποτέλεσμα
1   I Μικρώνης Μ./Ρούσος Ε. vs Καρδούλιας Γ./Σπύρου Κ. 2 <-> 0  
2   I Κόλλης Ν./Λαδάς Μ. vs Πηλίτσης Π. / Σιώμος Ε. 0 <-> 2  
3   I Πατλάκας Δ./Σισμανίδης Π. vs Θεοδωρακόπουλο ς Κ./Πετρόπουλος Α. 0 <-> 2  
4   I Μπαλίνης Α./Ρεστέμης Τ. vs Κουρτίδης Α./Καφούρος Ι. 0 <-> 2  
5   I Παξιμαδάκης Χ./Ιωνάς Α. vs Θανόπουλος Κ./Μαραγκός Σ. 0 <-> 2  
6   I Ζερβάς Γ./Σταυρόπουλος Β. vs Μαυρόπουλος Χ./Σίτεν Κ. 2 <-> 0  
7   I Γώγος /Καζούκας Η. vs Παχιαδάκης Μ./Σπινθάκης Κ. 0 <-> 2  
8   I Παναγιωτόπουλος Π./Παναγιωτόπουλος Χ. vs Μήλιας Γ./Καραμανίδης Κ. 2 <-> 1  
9   II Μικρώνης Μ./Ρούσος Ε. vs Πηλίτσης Π. / Σιώμος Ε. 2 <-> 0  
10   II Θεοδωρακόπουλο ς Κ./Πετρόπουλος Α. vs Κουρτίδης Α./Καφούρος Ι. 0 <-> 2  
11   II Θανόπουλος Κ./Μαραγκός Σ. vs Ζερβάς Γ./Σταυρόπουλος Β. 2 <-> 0  
12   II Παχιαδάκης Μ./Σπινθάκης Κ. vs Παναγιωτόπουλος Π./Παναγιωτόπουλος Χ. 2 <-> 0  
13   13 Γώγος /Καζούκας Η. vs Μήλιας Γ./Καραμανίδης Κ. 0 <-> 2  
14   13 Παξιμαδάκης Χ./Ιωνάς Α. vs Μαυρόπουλος Χ./Σίτεν Κ. 2 <-> 1  
15   13 Πατλάκας Δ./Σισμανίδης Π. vs Μπαλίνης Α./Ρεστέμης Τ. 0 <-> 2  
16   13 Καρδούλιας Γ./Σπύρου Κ. vs Κόλλης Ν./Λαδάς Μ. 2 <-> 0  
17   9 Μήλιας Γ./Καραμανίδης Κ. vs Πηλίτσης Π. / Σιώμος Ε. 1 <-> 2  
18   9 Παξιμαδάκης Χ./Ιωνάς Α. vs Θεοδωρακόπουλο ς Κ./Πετρόπουλος Α. 1 <-> 2  
19   9 Μπαλίνης Α./Ρεστέμης Τ. vs Ζερβάς Γ./Σταυρόπουλος Β. 2 <-> 0  
20   9 Καρδούλιας Γ./Σπύρου Κ. vs Παναγιωτόπουλος Π./Παναγιωτόπουλος Χ. 2 <-> 0  
21   III Μικρώνης Μ./Ρούσος Ε. vs Κουρτίδης Α./Καφούρος Ι. 0 <-> 2  
22   III Θανόπουλος Κ./Μαραγκός Σ. vs Παχιαδάκης Μ./Σπινθάκης Κ. 0 <-> 2  
23   7 Πηλίτσης Π. / Σιώμος Ε. vs Θεοδωρακόπουλο ς Κ./Πετρόπουλος Α. 2 <-> 1  
24   7 Μπαλίνης Α./Ρεστέμης Τ. vs Καρδούλιας Γ./Σπύρου Κ. 2 <-> 0  
25   5 Πηλίτσης Π. / Σιώμος Ε. vs Θανόπουλος Κ./Μαραγκός Σ. 2 <-> 0  
26   5 Μπαλίνης Α./Ρεστέμης Τ. vs Μικρώνης Μ./Ρούσος Ε. 2 <-> 0  
27   Ημ Κουρτίδης Α./Καφούρος Ι. vs Πηλίτσης Π. / Σιώμος Ε. 2 <-> 0  
28   Ημ Παχιαδάκης Μ./Σπινθάκης Κ. vs Μπαλίνης Α./Ρεστέμης Τ. 2 <-> 0  
29   Τελ Κουρτίδης Α./Καφούρος Ι. vs Παχιαδάκης Μ./Σπινθάκης Κ. 2 <-> 1  

 

received 1167630003594942