01-03 Ιουλίου - ΣΚΑΛΑ ΠΡΙΝΟΥ

Άνδρες

 290038825 1211267539625036 2133795074808755046 n

Νούμερο Αγώνα Φάση Ημερομηνία Ομάδα 1 vs Ομάδα 2 Σετ Σκορ Διάρκεια
1 I   Κουφός Γιώργος/Τσολάκης Σταμάτης vs Ομάδα Νο8 2 <-> 0    
2 I   Καλαντζής Αρης/Σαϊβανίδης Δημήτρης vs Μεταξάς Μάνος/Λέκκας Χρήστος 0 <-> 2 (11-21,16-21) 39
3 I   Μπατζιλής Κώστας/Σκαρλατίδης Νίκος vs Ζησόπουλος Θεοφάνης/Σειμάν Αντώνης 2 <-> 0 (21-2,21-0) 11
4 I   Ξανθόπουλος Βασίλης/Πασχαλέρης Γιώργος vs Δεναξάς Γιώργος/Μαρμαρινός Νίκος 2 <-> 0 (21-17, 23-21) 47

 

Γυναίκες

 290567834 1664401440603522 92347934199410571 n

Νούμερο Αγώνα Φάση Ημερομηνία Ομάδα 1 vs Ομάδα 2 Σετ Σκορ
1 I   Kimble C/Χατζηδημητρίου Γ. vs Ομάδα Νο8 2 <-> 0  
2 I   Βογιατζόγλου Κ./Τριλυράκη Α. vs Αργυρίου Ε/Κωστάκη Ι. 0 <-> 2 (19-21,16-21)
3 I   Κατσίκα Σ./Σιρίνινα Α. vs Βογιατζόγλου Ι./Λεονταρίδου Ε. 2 <-> 1 (21-10, 14-21, 15-9)
4 I   Ζάικου Λ-Γ./Οικονομίδου Θ-Μ. vs Λάβδα Ε./Χατζή Ε. 1 <-> 2 (9-21, 21-13, 9-15)

Αποτελέσματα Ανδρών

 

DSCN6296

Match No Team A   Team B Result
1 Μπανιώτης Ρ./Τερζόγλου Γ. vs Γκόρτσανιουκ Ζ/Κόκκινος Β 2 - 0 ( 21 - 17 , 21 - 18 ,   -   )
2 Καντιώτης Γ./Ντόντης Ν. vs Μπατζιλής Κ/Σκαρλατίδης Ν 2 - 0 ( 21 - 19 , 21 - 18 ,   -   )
3 Καφούρος Ι./Τσιγαρίδας Χ. vs Μεταξάς Μ/Λέκκας Χ 2 - 0 ( 21 - 13 , 21 - 16 ,   -   )
4 Καλιανίδης Γ./Τερζόγλου Σ. vs Ξανθόπουλος Β/Πασχαλέρης Γ 2 - 1 ( 17 - 21 , 21 - 12 , 15 - 9 )
5 Αλεξίου Γ./Κατσακούλας Β. vs Γκόρτσανιουκ Ζ/Κόκκινος Β 2 - 1 ( 21 - 13 , 18 - 21 , 15 - 13 )
6 Κουφός, Γ./Τσολάκης Σ. vs Μπατζιλής Κ/Σκαρλατίδης Ν 0 - 2 ( 14 - 21 , 18 - 21 ,   -   )
7 Βλαχάκης Σ./Στάικος Κ. vs Μεταξάς Μ/Λέκκας Χ 2 - 0 ( 21 - 10 , 21 - 16 ,   -   )
8 Βογιατζόγλου Π./Κουρτίδης Α. vs Ξανθόπουλος Β/Πασχαλέρης Γ 2 - 0 ( 21 - 12 , 21 - 18 ,   -   )
9 Μπανιώτης Ρ./Τερζόγλου Γ. vs Αλεξίου Γ./Κατσακούλας Β. 2 - 0 ( 21 - 17 , 21 - 12 ,   -   )
10 Καντιώτης Γ./Ντόντης Ν. vs Κουφός, Γ./Τσολάκης Σ. 2  - 0 ( 21 - 15 , 21 - 12 ,   -   )
11 Καφούρος Ι./Τσιγαρίδας Χ. vs Βλαχάκης Σ./Στάικος Κ. 2 - 0 ( 21 - 12 , 21 - 10 ,   -   )
12 Καλιανίδης Γ./Τερζόγλου Σ. vs Βογιατζόγλου Π./Κουρτίδης Α. 2 - 0 ( 21 - 17 , 24 - 22 ,   -   )
13 Μπανιώτης Ρ./Τερζόγλου Γ. vs Βογιατζόγλου Π./Κουρτίδης Α. 2 - 0 ( 21 - 15 , 21 - 15 ,   -   )
14 Καλιανίδης Γ./Τερζόγλου Σ. vs Αλεξίου Γ./Κατσακούλας Β. 2 - 0 ( 23 - 21 , 21 - 12 ,   -   )
15 Καφούρος Ι./Τσιγαρίδας Χ. vs Μπατζιλής Κώστας/Σκαρλατίδης Νίκος 2 - 0 ( 21 - 15 , 21 - 19 ,   -   )
16 Καντιώτης Γ./Ντόντης Ν. vs Βλαχάκης Σ./Στάικος Κ. 2 - 0 ( 21 - 9 , 21 - 13 ,   -   )
17 Μπανιώτης Ρ./Τερζόγλου Γ. vs Καλιανίδης Γ./Τερζόγλου Σ. 2 - 1 ( 16 - 21 , 21 - 17 , 15 - 13 )
18 Καφούρος Ι./Τσιγαρίδας Χ. vs Καντιώτης Γ./Ντόντης Ν. 0 - 2 ( 19 - 21 , 13 - 21 ,   -   )
19 Μπανιώτης Ρ./Τερζόγλου Γ. vs Καντιώτης Γ./Ντόντης Ν. 1 - 2 ( 14 - 21 , 21 - 13 , 10 - 15 )

Αποτελέσματα Γυναικών

 

 DSCN6317

Match No Phase Team A   Team B Result
1 GROUP A Ματιάδη Β./Παρισάκη Ι. vs Μαραθοκαμπίτου Ν./Μπρουκς Α. 2 - 1 ( 17 - 21 , 21 - 11 , 15 - 11 )
2 GROUP B Μάτιου Δ./Χαντζή Ε. vs Αργυρίου Ε./Κωστάκη Ι. 2 - 0 ( 21 - 11 , 21 - 19 ,   -   )
3 GROUP C Σαμπάτη Ι./Χριστοδούλου Χ. vs Θωμαίδου Χ./Μπαρμπαλιού Ε 2 - 0 ( 21 - 11 , 21 - 19 ,   -   )
4 GROUP D Σακελλαρίδη Π./Χρυσομάλλη Α. vs Παρασκευαίδου Χ./Χατζηβασιλείου Β 2 - 1 ( 15 - 21 , 21 - 14 , 15 - 8 )
5 GROUP A Κατσίκα Σ./Σιρίνινα Α. vs Μαραθοκαμπίτου Ν./Μπρουκς Α. 2 - 1 ( 21 - 14 , 17 - 21 , 15 - 12 )
6 GROUP B Λάβδα Ε/Χατζή Ε vs Αργυρίου Ε./Κωστάκη Ι. 2 - 0 ( 21 - 14 , 21 - 16 ,   -   )
7 GROUP C Kimble C./Χατζηδημητρίου Γ. vs Θωμαίδου Χ./Μπαρμπαλιού Ε 1 - 2 ( 14 - 21 , 21 - 17 , 5 - 15 )
8 GROUP D Παππά Α./Τριγωνίδου Π. vs Παρασκευαίδου Χ./Χατζηβασιλείου Β 2 - 0 ( 21 - 16 , 21 - 16 ,   -   )
9 GROUP A Ματιάδη Β./Παρισάκη Ι. vs Κατσίκα Σ./Σιρίνινα Α. 2 - 1 ( 22 - 20 , 11 - 21 , 16 - 14 )
10 GROUP B Μάτιου Δ./Χαντζή Ε. vs Λάβδα Ε/Χατζή Ε 1  - 2 ( 21 - 8 , 15 - 21 , 10 - 15 )
11 GROUP C Σαμπάτη Ι./Χριστοδούλου Χ. vs Kimble C./Χατζηδημητρίου Γ. 2 - 0 ( 21 - 14 , 21 - 15 ,   -   )
12 GROUP D Σακελλαρίδη Π./Χρυσομάλλη Α. vs Παππά Α./Τριγωνίδου Π. 1 - 2 ( 21 - 19 , 17 - 21 , 13 - 15 )
13 Quarter Final Λάβδα Ε/Χατζή Ε vs Θωμαίδου Χ./Μπαρμπαλιού Ε 1 - 2 ( 21 - 17 , 16 - 21 , 17 - 19 )
14 Quarter Final Παππά Α./Τριγωνίδου Π. vs Μάτιου Δ./Χαντζή Ε. 1 - 2 ( 21 - 16 , 15 - 21 , 12 - 15 )
15 Quarter Final Σαμπάτη Ι./Χριστοδούλου Χ. vs Κατσίκα Σ./Σιρίνινα Α. 2 - 1 ( 21 - 19 , 16 - 21 , 15 - 8 )
16 Quarter Final Ματιάδη Β./Παρισάκη Ι. vs Σακελλαρίδη Π./Χρυσομάλλη Α. 2 - 0 ( 21 - 11 , 21 - 16 ,   -   )
17 Semi Final Θωμαίδου Χ./Μπαρμπαλιού Ε vs Μάτιου Δ./Χαντζή Ε. 0 - 2 ( 18 - 21 , 16 - 21 ,   -   )
18 Semi Final Σαμπάτη Ι./Χριστοδούλου Χ. vs Ματιάδη Β./Παρισάκη Ι. 1 - 2 ( 21 - 17 , 15 - 21 , 12 - 15 )
19 FINAL Μάτιου Δ./Χαντζή Ε. vs Ματιάδη Β./Παρισάκη Ι. 2 - 1 ( 21 - 18 , 20 - 22 , 15 - 12 )