3o Junior - Beach Bar Almira Παραλία Κατερίνης

 

Το 3ο Junior North θα πραγματοποιηθεί στις 17-19 Ιουλίου στο Beach Bar Almira στην Παραλία Κατερίνης

 108005778 487814662048225 9216946959849856710 n

Πληροφορίες

 

ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΙ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗΣ (Event Regulations)  
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗΣ: JUNIOR, U-19  
ΥΠΟΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (ΦΥΛΟ/ΗΛΙΚΙΕΣ κλπ): ΑΝΔΡΩΝ-ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΟΝΟΜΑΣΙΑ: Junior North  
ΤΟΠΟΘΕΣΙΑ (Νομός/Περιοχή): Παραλία Κατερίνης, Almira Beach Bar  
ΦΟΡΕΑΣ: North Area Circuit  
ΣΥΝΤΕΛΕΣΤΗΣ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑΣ        
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΕΣ: 18-19/7/2020  
ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΔΙΟΡΓΑΝΩΤΩΝ / ΟΡΓΑΝΟΓΡΑΜΜΑ : Κύριος Φορέας: North Area Circuit Συνδιοργανωτής Φορέας Almira Beach Bar
Τοπικός Υπεύθυνος: Παναγιώτης Στούπας
Υπεύθυνος Αγωνιστικού: Θανάσης Δράμπας
Τεχνικός Υπεύθυνος ΕΟΠΕ:  
Υπεύθυνος Διαιτησίας:  
Πληροφορίες: Θανάσης Δράμπας (693 698 4447)
email: nabvcgr@gmail.com
   
web site/FB page: nabvc.gr
ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ & ΕΓΓΡΑΦΕΣ: Φύλο:  ΑΝΔΡΩΝ  -  ΓΥΝΑΙΚΩΝ  Ηλικιακό όριο (εφόσον υπάρχει):2003κορίτσια, 2002 αγόρια
Αλλες προδιαγραφές συμμετοχής ή ειδικοί όροι:-
Τρόπος Εγγραφής:  Με mail στο  nabvcgr@gmail.com ή τηλεφωνικά 693 698 4447
Deadline για εγγραφή:  Τετάρτη 15 Ιουλίου, 18:00
Παράβολο Συμμετοχής (εφόσον υπάρχει): 15,00€ ανά αθλητή/30,00€ ανά ομάδα
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ: ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ & ΩΡΕΣ ΕΛΕΓΧΟΥ ΟΜΑΔΩΝ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΑ: Παρασκευή 17/7, 17:00 Παραλία Κατερίνης,Almira Beach Bar 
ΚΥΡΙΩΣ ΤΑΜΠΛΩ: Σάββατο 18/7 και ώρα 8:30 Κατερίνη Almira Beach Bar  Κυρίως Ταμπλό Γυναικών, και 11:00 Κυρίως Ταμπλό Ανδρών
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΕΣ & ΩΡΕΣ ΕΝΑΡΞΗΣ ΑΓΩΝΩΝ:  ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΑ: Παρασκευή 17/7, 17:30
ΚΥΡΙΩΣ ΤΑΜΠΛΩ: ΣΑΒΒΑΤΟ 18/7 και ώρα 9:30, Κυρίως Ταμπλό Γυναικών και 14:00 Κυρίως Ταμπλό Ανδρών
ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΟΜΑΔΩΝ: ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΤΟΜΙΚΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ NORTH 2020
ΑΡΙΘΜΟΣ ΟΜΑΔΩΝ ΣΕ ΚΥΡΙΩΣ ΤΑΜΠΛΟ:  ΑΝΔΡΩΝ 8 ΟΜΑΔΕΣ, ΓΥΝΑΙΚΩΝ 12 ΟΜΑΔΕΣ 
ΑΡΙΘΜΟΣ ΟΜΑΔΩΝ ΣΕ ΠΡΟΚΡΙΜΜΑΤΙΚΑ:   
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΣΥΣΤΗΜΑ DOUBLE KNOCK OUT
ΕΙΔΙΚΟΙ ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΙ ΑΓΩΝΩΝ (σετ, πόντοι κλπ) ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΤΗΣ ΕΟΠΕ
ΣΥΝΘΗΚΕΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΦΙΛΟΞΕΝΙΕΣ ΑΘΛΗΤΩΝ:  ΌΧΙ
ΕΜΦΑΝΙΣΕΙΣ (TOPS) ΑΠΟ ΔΙΟΡΓΑΝΩΤΗ:   ΝΑΙ, Ταμπλό
ΔΙΑΤΡΟΦΗ ΣΕ ΑΘΛΗΤΕΣ ΑΠΟ ΔΙΟΡΓΑΝΩΤΗ:  ΌΧΙ
ΝΕΡΑ ΣΕ ΑΘΛΗΤΕΣ ΑΠΟ ΔΙΟΡΓΑΝΩΤΗ:  

NAI

1) Παρακαλούνται οι αθλητές να προσκομίσουν αποδεικτικό της Καρτας Υγείας καθώς και το έγγραφο Covid                                        (https://gga.gov.gr/images/Deltio_Katagrafis_V3.pdf)                                                                                                                                   2) Ο αριθμός των ομάδων στο ταμπλό ενδέχεται ν αλλαξει ανάλογα με τις συμμετοχές                                                                                                       

 

Υπεύθυνος διοργάνωσης: Δραμπας Θανάσης +306936984447

Άνδρες

  Ομάδα Αθλητής 1 Αθλητής 2 Σύνολο
1 Μικρώνης Μ./Ρούσσος Ε. 120 120 240
2 Καραμανίδης Κ./Μήλιας Γ. 120 120 240
3 Ιωνάς Α./Παξιμαδάκης Χ. 105 105 210
4 Πατλάκας Δ./Τοκαμάνης Α. 105 75 180
5 Καφούρος/Κουρτίδης Α. 0 90 90
6 Καρατζίβας Φ./Μπάρμπας 90 0 90
7 Ζαμπούλης Σ./Θεοδώρου 60 0 60
8 Καραδημήτρας Δ./Παπαιωάννου 60 0 60
9 Σουλής/Τριανταφύλλου 0 0 0
10 Πιλίτσης/Σιώμος 0 0 0
11 Καραίσκος/Τέγος 0 0 0
12 Ηλιάδης/Χονδρογιάννης 0 0 0

Γυναίκες

  Ομάδα Αθλήτρια 1 Αθλήτρια 2 Σύνολο
1 Μόκαλη Γεωργία/Μόκαλη Δήμητρα 165 165 330
2 Ζαφειρίου Βίβιαν/Πιτσιγκώνη Ελπίδα 105 105 210
3 Γιορανίδη Αννα/Μοτσιανου Σωτηρία 90 90 180
4 Παπαφίδη Ελενα/Σιχλετίδη Φιλιώ 90 90 180
5 Γκολίτση Στέλλα/Μπούγια Αριάδνη 45 105 150
6 Βαμβακίδου Κατερίνα/Μεροδουλάκη Αλεξάνδρα 75 75 150
7 Βογιατζόγλου Κατερίνα/Τριανταφύλλου Ξανθή 75 75 150
8 Λιόφτη Κατερίνα/Μπύγια Μαρκέλλα 30 90 120
9 Μπρουκς Αγάπη/Τριλυράκη 120 0 120
10 Γεωργαντά/Σακκά Κατερίνα 0 120 120
11 Κουτσολουκά Αθανασία/Μιχαηλίδου Αννα 60 60 120
12 Μακρίδου Ι./Χούχα Σ. 60 60 120
13 Παπουλίδου Ζ./Γιαλαμα Ε. 45 45 90
14 Αλεξόγλου Ε./Πασχαλάκη Μ. 30 30 60
  Προκριματικά 2  θέσεις      
15 Σειταρίδου/Στούπα 0 0 0
16 Μαρκοπούλου/Μαρκοπούλου 0 0 0
17 Παπαδοπουλου/Σειταριδου 0 0 0
18 Παύλου/Παύλου 0 0 0
19 Καραδημητρα/Κουτσολουκά 0 0 0
20 Παπαπέτρου/Χατζηευστρατιάδου 0 0 0
21 Καρυπίδου/Παπαζογλου 0 0 0

Αποτελέσματα Γυναικών

Νούμερο Αγώνα Ημερομηνία Ώρα Έναρξης Φάση Ομάδα 1 vs Ομάδα 2 Αποτέλεσμα
1     I Μόκαλη Γ./Μόκαλη Δ. vs Παύλου Μ./Παύλου Π. 2 <-> 0  
2     I Κουτσολουκά Α./Μιχαηλίδου Α. vs Μακρίδου Ι./Χούχα Σ. 2 <-> 0  
3     I Γκολίτση Σ./Μπούγια Α. vs Μπρουκς Α./Τριλυράκη Α. 0 <-> 2  
4     I Παπουνίδου Ζ./Γιαλαμα Ε. vs Παπαφίδη Ε./Σιχλετίδη Φ. 2 <-> 1  
5     I Γιορανίδη Α./Μοτσιανου Σ. vs Αλεξόγλου Ε./Πασχαλάκη Μ. 2 <-> 0  
6     I Γεωργαντά Λ./Σακκά Κ. vs Βογιατζόγλου Κ./Τριανταφύλλου Ξ. 2 <-> 0  
7     I Βαμβακίδου Κ./Μεροδουλάκη Α. vs Λιόφτη Κ./Μπούγια Μ. 1 <-> 2  
8     I Παπαπέτρου Α./Χατζηευστρατιάδου Ε. vs Ζαφειρίου Β./Πιτσιγκώνη Ε. 0 <-> 2  
9     II Μόκαλη Γ./Μόκαλη Δ. vs Κουτσολουκά Α./Μιχαηλίδου Α. 2 <-> 1  
10     II Μπρουκς Α./Τριλυράκη Α. vs Παπουνίδου Ζ./Γιαλαμα Ε. 0 <-> 2  
11     II Γιορανίδη Α./Μοτσιανου Σ. vs Γεωργαντά Λ./Σακκά Κ. 0 <-> 2  
12     II Λιόφτη Κ./Μπούγια Μ. vs Ζαφειρίου Β./Πιτσιγκώνη Ε. 0 <-> 2  
13     13 Βαμβακίδου Κ./Μεροδουλάκη Α. vs Παπαπέτρου Α./Χατζηευστρατιάδου Ε. 0 <-> 2  
14     13 Αλεξόγλου Ε./Πασχαλάκη Μ. vs Βογιατζόγλου Κ./Τριανταφύλλου Ξ. 0 <-> 2  
15     13 Γκολίτση Σ./Μπούγια Α. vs Παπαφίδη Ε./Σιχλετίδη Φ. 0 <-> 2  
16     13 Παύλου Μ./Παύλου Π. vs Μακρίδου Ι./Χούχα Σ. 2 <-> 1  
17     9 Παπαπέτρου Α./Χατζηευστρατιάδου Ε. vs Κουτσολουκά Α./Μιχαηλίδου Α. 1 <-> 2  
18     9 Βογιατζόγλου Κ./Τριανταφύλλου Ξ. vs Μπρουκς Α./Τριλυράκη Α. 0 <-> 2  
19     9 Παπαφίδη Ε./Σιχλετίδη Φ. vs Γιορανίδη Α./Μοτσιανου Σ. 0 <-> 2  
20     9 Παύλου Μ./Παύλου Π. vs Λιόφτη Κ./Μπούγια Μ. 2 <-> 0  
21     III Μόκαλη Γ./Μόκαλη Δ. vs Παπουνίδου Ζ./Γιαλαμα Ε. 2 <-> 1  
22     III Γεωργαντά Λ./Σακκά Κ. vs Ζαφειρίου Β./Πιτσιγκώνη Ε. 2 <-> 0  
23     7 Κουτσολουκά Α./Μιχαηλίδου Α. vs Μπρουκς Α./Τριλυράκη Α. 0 <-> 2  
24     7 Γιορανίδη Α./Μοτσιανου Σ. vs Παύλου Μ./Παύλου Π. 2 <-> 0  
25     5 Μπρουκς Α./Τριλυράκη Α. vs Ζαφειρίου Β./Πιτσιγκώνη Ε. 2 <-> 1  
26     5 Γιορανίδη Α./Μοτσιανου Σ. vs Παπουνίδου Ζ./Γιαλαμα Ε. 2 <-> 0  
27     Ημ Μόκαλη Γ./Μόκαλη Δ. vs Μπρουκς Α./Τριλυράκη Α. 2 <-> 1  
28     Ημ Γεωργαντά Λ./Σακκά Κ. vs Γιορανίδη Α./Μοτσιανου Σ. 2 <-> 1  
29     Τελ Μόκαλη Γ./Μόκαλη Δ. vs Γεωργαντά Λ./Σακκά Κ. 0 <-> 2  

 

Αποτελέσματα Ανδρών

Νούμερο Αγώνα Φάση Ομάδα 1 vs Ομάδα 2 Αποτέλεσμα
1 Ι Ζαμπούλης Σ./Θεοδώρου vs Πιλίτσης Π. /Σιώμος Ε. 0 <-> 2
2 Ι Καρατζίβας Φ./Μπάρμπας vs Καραίσκος Α./Τέγος Θ. 2 <-> 0
3 Ι Καφούρος/Κουρτίδης Α. vs Σουλής Κ./Τριανταφύλλου Α. 2 <-> 0
4 Ι Καραδημήτρας Δ./Παπαιωάννου Δ. vs Ηλιάδης Δ./Χονδρογιάννης Α. 2 <-> 0
5 ΙΙ Καραμανίδης Κ./Μήλιας Γ. vs Πιλίτσης Π. /Σιώμος Ε. 0 <-> 2
6 ΙΙ Πατλάκας Δ./Τοκαμάνης Α. vs Καρατζίβας Φ./Μπάρμπας 2 <-> 0
7 ΙΙ Ιωνάς Α./Παξιμαδάκης Χ. vs Καφούρος/Κουρτίδης Α. 0 <-> 2
8 ΙΙ Μικρώνης Μ./Ρούσσος Ε. vs Καραδημήτρας Δ./Παπαιωάννου Δ. 2 <-> 0
9 9 Ηλιάδης Δ./Χονδρογιάννης Α. vs Καραμανίδης Κ./Μήλιας Γ. 0 <-> 2
10 9 Σουλής Κ./Τριανταφύλλου Α. vs Καρατζίβας Φ./Μπάρμπας 2 <-> 0
11 9 Καραίσκος Α./Τέγος Θ. vs Ιωνάς Α./Παξιμαδάκης Χ. 0 <-> 2
12 9 Ζαμπούλης Σ./Θεοδώρου vs Καραδημήτρας Δ./Παπαιωάννου Δ. 1 <-> 2
13 ΙΙΙ Πιλίτσης Π. /Σιώμος Ε. vs Πατλάκας Δ./Τοκαμάνης Α. 0 <-> 2
14 ΙΙΙ Καφούρος/Κουρτίδης Α. vs Μικρώνης Μ./Ρούσσος Ε. 2 <-> 0
15 7 Καραμανίδης Κ./Μήλιας Γ. vs Σουλής Κ./Τριανταφύλλου Α. 2 <-> 0
16 7 Ιωνάς Α./Παξιμαδάκης Χ. vs Καραδημήτρας Δ./Παπαιωάννου Δ. 2 <-> 0
17 5 Καραμανίδης Κ./Μήλιας Γ. vs Μικρώνης Μ./Ρούσσος Ε. 0 <-> 2
18 5 Ιωνάς Α./Παξιμαδάκης Χ. vs Πιλίτσης Π. /Σιώμος Ε. 0 <-> 2
19 Ημ Πατλάκας Δ./Τοκαμάνης Α. vs Μικρώνης Μ./Ρούσσος Ε. 2 <-> 1
20 Ημ Καφούρος/Κουρτίδης Α. vs Πιλίτσης Π. /Σιώμος Ε. 2 <-> 0
21 Τελ Πατλάκας Δ./Τοκαμάνης Α. vs Καφούρος/Κουρτίδης Α. 0 <-> 2

 

109766832 10216241020876530 4973242402118333130 n